Komende Optredens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Welkom op de website van ons koor "Rôner Singers". We waren een allround gemengd koor met Roden als thuisbasis. Het koor is opgericht in 1998 en er is een uitgebreid repertoire opgebouwd, dat varieerde van levenslied tot licht klassiek.

Helaas is er in augustus 2020 op een algemene ledenvergadering met pijn in het hart besloten om het koor op te heffen. Dit in verband met de RIVM maatregelen die nodig zijn om het coronavirus te bestrijden, maar die het zingen als koor zeer bemoeilijken. Bovendien hebben veel koorleden gezien hun leeftijd of anderszins een verhoogd risico. 

Onze website blijft nog een tijdje in de lucht. Op deze website vindt u informatie over de geschiedenis van ons koor, over onze dirigent Sim Noordhof, onze pianist Harry de Geeter, ons bestuur, het koorrepertoire en heel veel foto's van onze optredens. 

 

122100_0460
Dorpskerk Vries 2010 - 002
IMG_0101
IMG_0600
P6220116 klein
IMG_0922-1

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2021 Roner Singers. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.